vel gemt i 1 måneds tid, vi var vist nok bare lidt mere end venner i starten

, han var min privat chauffør han var 18 og havde en sort honda civic .....wauw, jeg var knap 16 og slet ikke forelsket!!
i øvrigt fik han benzin penge de første par gange han kørte mig hjem, jeg tro jeg for alvor vandt hans hjerte da jeg gav hans storebror som jeg iøvrigt ikke vidste var hans storebror en på lampen, det var så mit første "alvorlige" møde med johns familie!!
kort tid efter fik jeg æren af at hilse på hans mor, som gik under navnet MOR Tove i hans omgangs kreds fordi hun var så streng og ved gud hun ikke kunne lide mig, det kan hun dog godt nu, hun er en dejlig svigermor
som sagt var han vel gemt af vejen i 1 måneds tid inden han mødte mine forældre, de tog godt imod ham, det gør de med alle, de er mennesker med store hjerter!!
far og john kom godt ud af det og john lånte 500 kr så han kunne tage fars pige med i byen.
om vi var seriøse den gang jeg tror det ikke!!
og ingen andre trode det, men vi kunne ikke slippe hinanden og vi holder stadig lige meget af hinanden
